bahce-firini-yapan-usta-tugrul-usta

BAHÇE FIRINI YAPIMI

Bahçe Fırını Ustası

Bahçelere kurulan, ekmek, pide, yemek pişirmede kullanılan bahçe fırını yapımı konusunda bahçe fırını ustamızı tercih ediniz. Köy fırın yapan ustamız, yaptığı tüm bahçe fırını işlemlerinde uzun ömürlü doğal malzemeler kullanıyor, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti sağlıyor. İstanbul bahçefırını yapımı, İstanbul bahçefırınıyapan usta, İstanbul bahçefırıncı, İstanbul bahçefırın ustası, İstanbul bahçefırın malzemeleri İstanbul bahçefırın kuran usta arıyorsanız bizi arayın.

Odun yakarak ısıtılıp ekmek pişirilen “taş taban” lı fırınlara bahçe fırın denir ve bu fırınlarda pişirilen ürünün lezzeti tartışılamaz. Sizde lezzetli ürünler denemek istiyorsanız yaptıracağınız fırına dikkat edin. Bahçe fırın ustası Tuğrul usta Türkiye genelinde yaptığı onlarca bahçe fırını işinde yapılacak ortamlara uygun bahçe fırını yaparak hem alanları en iyi şekilde değerlendiren hem de en kaliteli malzeme ile uzun ömürlü taş fırını yaparak ”Bahçe fırını ustası ” dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biri haline gelmiştir.

BahçeFırını üzerine döşenilen Doğal Taşlar, Çini, Cam Mozaik, Süsleme Taşları, Fayans, Kalebodur, Seramik uygulaması ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

Bahçe Fırını Yapımı

Bahçe Fırını Ustası

Bahçe Fırını Yapan Usta

Köy Fırın Ocağı Yapımı

Kebap Ocağı Yapan Usta

Lavaş Tandır Ocağı Yapımı

Lavaş Tandır Ocağı Yapan Usta

Kuyu Tandır Ocağı Yapımı

Kuyu Tandır Ocağı Yapan Usta

Kuzu Çevirme Ocağı Yapımı

Kuzu Çevirme Ocağı Yapan Usta

Köy Fırın Yapımı

Taş Fırın Yapan Usta

Doğalgazlı Taş Fırın Yapımı

Doğalgazlı Taş Fırın Yapan Usta

Pide Fırını Yapımı

Pide Fırını Yapan Usta

Lahmacun Fırını Yapımı

Lahmacun Fırını Yapan Usta

Kara Fırın Yapımı

Kara Fırın Yapan Usta

Simit Fırını İmalatı

Simit Fırını Yapan Usta

Taş Fırın, Kara Fırın, Ekmek Fırını, Pide Fırını, Kebap Fırını, Lahmacun Fırını, Pizza Taş Fırını, Lavaş Fırını, Simit Taşfırını, Taşfırın imalatı, Doğalgazlı Fırın, Doğalgaz Dönüşümlü Taşfırını, Şömine, Barbekü, Bahçe Fırını, Köy Fırını, Özbek Fırını, Kebap Ocağı, Kuyu Tandır Ocağı yapımında ve tamiratında İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinin yanı sıra Yurt dışında birçok Türk ve Yabancı Restoran için yıllardır sayısız iş tamamladık. Babadan oğula devrederek gelen mesleki tecrübemiz yaklaşık 1 asrı bulmaktadır. İşin yapılacağı yere en uygun fırın modelinin belirlenmesi, uygun fiyat ve kaliteli ustalık için irtibata geçebilirsiniz.