barbeku-yapan-usta-tugrul-usta

BARBEKÜ YAPIMI

Barbekü Ustası, Barbekü Yapan Usta

Eviniz, yazlığınız, villanız, çiftliğiniz ya da istediğiniz herhangi bir yerde hoşunuza giden en şık modelli barbekü yapalım. Barbekü yapımı ustalık ister ve barbekü yapan usta yıllardır bu işle uğraşmak zorundadır. Yaptırdığım barbekü sadece görüntü için olmasın aynı zamanda benim işime de yarasın diyorsanız barbekü ustası Tuğrul usta size uygun modeller sunar ve uygun fiyatlı barbekü yapar. Genelde tuğla, Bodrum Kayrağı, Denizli Kayrağı, Kayseri Bazalt Taşı kullanıyoruz.

 

Barbeküler açık veya kapalı alanlara yapılabilir. Zamanımızda birçok barbekü modeli ve boyutu vardır. Barbekü yapımı için ateşe dayanıklı örgü harcı ya da çimento harcı ile barbekü tuğlaları kullanılır. Homojen bir karışım elde etmek için örgü harcı kuru bir biçimde karıştırılır. Kuru bir şekilde karıştırılan harç su katılarak karıştırılmaya devam edilir. Barbekü yapımı için kullanacak tuğlalar ıslatılmalıdır, bunun nedeni ise harç içerisinde bulunan suyu tuğlaların emmemesidir. Barbekü yapımında ilk olarak tuğlaları ayak kısmından örmeye başlanır. Harç zemine düzgün şekilde serilir. Barbekü tuğlaları zemine serdiğiniz harç üzerine basılarak oturtulur. Derz kısımlarında kalan boşlukları yine harç ile doldurulur. Barbekü projesi ölçüleri doğrultusunda barbekü yapımı işlemi tamamlanır.

 

 

Barbekü Yapımı

Barbekü Yapan Usta

Modern Barbekü Yapımı

Barbekü Yapımı Nasıl Olur

Şömine Yapımı

Şömine Yapan Usta

Klasik Şömine Yapan Usta

Modern Şömine Yapan Usta

Eskitme Şömine Yapan Usta

Lavaş Tandır Ocağı Yapımı

Lavaş Tandır Ocağı Yapan Usta

Kuyu Tandır Ocağı Yapımı

Kuyu Tandır Ocağı Yapan Usta

Kuzu Çevirme Ocağı Yapımı

Kuzu Çevirme Ocağı Yapan Usta

Yufka Ekmek Tandırı Yapan Usta

Kara Fırın Yapımı

Kara Fırın Yapan Usta

Taş Fırın Yapımı

Taş Fırın Yapan Usta

Yandan Yanmalı Fırın

Yandan Yanmalı Fırın Ustası

Yandan Yanmalı Fırın Yapan Usta

 

Kebap Ocağı Yapımı

Kebap Ocağı Yapan Usta

Doğalgazlı Taş Fırın Yapımı

Doğalgazlı Taş Fırın Yapan Usta

Pide Fırını Yapımı

Pide Fırını Yapan Usta

Lahmacun Fırını Yapımı

Lahmacun Fırını Yapan Usta

Simit Fırını İmalatı

Simit Fırını Yapan Usta

Taş Fırın, Kara Fırın, Ekmek Fırını, Pide Fırını, Kebap Fırını, Lahmacun Fırını, Pizza Taş Fırını, Lavaş Fırını, Simit Taşfırını, Taşfırın imalatı, Doğalgazlı Fırın, Doğalgaz Dönüşümlü Taşfırını, Şömine, Barbekü, Bahçe Fırını, Köy Fırını, Özbek Fırını, Kebap Ocağı, Kuyu Tandır Ocağı yapımında ve tamiratında İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinin yanı sıra Yurt dışında birçok Türk ve Yabancı Restoran için yıllardır sayısız iş tamamladık. Babadan oğula devrederek gelen mesleki tecrübemiz yaklaşık 1 asrı bulmaktadır. İşin yapılacağı yere en uygun fırın modelinin belirlenmesi, uygun fiyat ve kaliteli ustalık için irtibata geçebilirsiniz.

.