ekmek-firini-yapan-usta-tugrul-usta

EKMEK FIRINIYAPIMI

Ekmek Fırını Yapım Ustası

Bütün işlerimizde olduğu gibi ekmek fırınlarını yapımında da kaliteli işçilik uygun fiyat standarttır. Ekmek fırını yapımı mesleğini babadan oğula mantığı ile bir asra yakın bir tecrübeyle babasından devralan ekmek fırın yapım ustası Tuğrul Usta Taş Fırın, Kara Fırın ustası olarak çekirdekten yetişerek kurduğu ekiple ekmek fırını kullanan ustaların şikayet ve önerileriyle yıllardır Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinin yanı sıra yurtdışında birçok restoran da sıfır hata ile iş bitirmiş ve müşterilerine ömürlük ekmek fırınları kurmuştur. Ekmek fırını yapımı için bizimle iletişime geçiniz.

Ekmek Fırını imalatı 3.5×3.5, 4×4, 4.5×4.5, ebatlarında olup yandan yanmalı ızgaralı mazgallı olup tabanı ateş tuğlası ile yapılmaktadır.

Ekmek fırını bir kere kurulup tamiri zor olan bir yapıdır. Yakıttan tasarrufu  ve yüksek ısısı ile ısı kaybı sorunu olmadan taban yakmadan yüksek kalitede bir fırın kurdurmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Yaptırdığınız ekmek fırınlarınızın dekor işleri baca ve ön tezgah sistemiyle ayrı ayrı ustalarla uğraşmayım derseniz doğru yerdesiniz. Biz saydığımız bütün işlerde anahtar teslim çalışmaktayız.

Ekmekfırını üzerine döşenilen Doğal Taşlar, Çini, Cam Mozaik, Süsleme Taşları, Fayans, Kalebodur, Seramik uygulaması ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

Ekmek Fırını Yapımı

Ekmek Fırını Yapım Ustası

Ekmek Fırını Ustası

Kebap Ocağı Yapımı

Kebap Ocağı Yapan Usta

Lavaş Tandır Ocağı Yapımı

Lavaş Tandır Ocağı Yapan Usta

Kuyu Tandır Ocağı Yapımı

Kuyu Tandır Ocağı Yapan Usta

Kuzu Çevirme Ocağı Yapımı

Kuzu Çevirme Ocağı Yapan Usta

Taş Fırın Yapımı

Taş Fırın Yapan Usta

Doğalgazlı Taş Fırın Yapımı

Doğalgazlı Taş Fırın Yapan Usta

Pide Fırını Yapımı

Pide Fırını Yapan Usta

Lahmacun Fırını Yapımı

Lahmacun Fırını Yapan Usta

Kara Fırın Yapımı

Kara Fırın Yapan Usta

Simit Fırını İmalatı

Simit Fırını Yapan Usta

Taş Fırın, Kara Fırın, Ekmek Fırını, Pide Fırını, Kebap Fırını, Lahmacun Fırını, Pizza Taş Fırını, Lavaş Fırını, Simit Taşfırını, Taşfırın imalatı, Doğalgazlı Fırın, Doğalgaz Dönüşümlü Taşfırını, Şömine, Barbekü, Bahçe Fırını, Köy Fırını, Özbek Fırını, Kebap Ocağı, Kuyu Tandır Ocağı yapımında ve tamiratında İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinin yanı sıra Yurt dışında birçok Türk ve Yabancı Restoran için yıllardır sayısız iş tamamladık. Babadan oğula devrederek gelen mesleki tecrübemiz yaklaşık 1 asrı bulmaktadır. İşin yapılacağı yere en uygun fırın modelinin belirlenmesi, uygun fiyat ve kaliteli ustalık için irtibata geçebilirsiniz.