HAKKIMIZDA

Taş fırın, kara fırın imalatı üzerine yılların verdiği tecrübe ile bugün Türkiye’nin hemen tüm illerinde yapmış olduğumuz yüzlerce iş bulunmaktadır.

Yaptığımız hemen bütün fırınlarda az yakıt, yüksek ısı, yanmaz taban, hamur bırakmayan fırın özellikleri sabittir. Referans olarak o kadar çok fırın yaptık ki mutlaka bulunduğunuz noktaya yakın bir taş fırın bulabileceksiniz. Türkiye genelinde profesyonel bir ekiple hizmet veriyoruz. Ayrıca arka takım malzemeleri olan; hamur kazanları, kastarlar, fırın kürekleri, pasalar vs. konusunda da siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz

Müşterilerimizin ihtiyacına göre fırın imalatının yanı sıra tamir ve bakımda yapmaktayız.

Kara fırın ve taş fırını işlerinde kaliteyi sağlayan en önemli etmen işçiliktir. Fırının uzun ömürlü olması için yaptığımız her türlü kara fırın ve taş fırın ustalığımızı garanti ediyoruz.

İşçilikte kullandığımız özel tuğlalarımız ve taşlarımız ile yaptığımız kara fırın ve taş fırın çeşitlerimizi, hiçbir işlem yapılmaksızın doğal görünümlü olarak beğeninize sunuyoruz.

Yapmış olduğumuz fırınların tabanında Antep taşı(kara taş) kullanmaktayız. Antep taşının özelliği  ısıyı daha düzgün ve orantılı olarak her tarafa yayması ve  uygun şartlarda bir ısıtma sağlamasıdır. İsteğe göre iç mimari ve dekorlarınıza uygun modern görünümlü ocak ve fırında kuruyoruz. TaşFırın yapımında son sistem LAZER TERAZİ ekipmanları kullanmaktayız.

TAŞ FIRIN, KARA FIRIN, BAHÇE FIRINLARI, YANDAN YANMALI FIRINLAR, ETLİ EKMEK FIRINLARI, PİDE FIRINLARI, EKMEK FIRINLARI  YAPIMI KONUSUNDA BİZE DANIŞMADAN FİYAT VE BİLGİ ALMADAN KARAR VERMEYİN.

Dekoratif Taş Uygulama:Kaliteli işçilik ve uygun fiyatla iş yeri ya da evinize dekoratif taş duvarlar yapıyoruz.

Doğal ve Yapay Şelale Yapımı:Kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla Doğal ve Yapay Şelaleler yapıyoruz.

tasfirinustasi6

tasfirinustasi5

tasfirinustasi4

tasfirinustasi3

tasfirinustasi2

tasfirinustasi1