KARA FIRIN YAPIMI

Kara Fırın Ustası, Kara fırıncı

Yandan yanmalı kara fırın yaptırmak istiyorsanız bizi tercih edin. Kusursuz kara fırın yapıyoruz.Kara fırıncı ustamız ızgaralı ve mazgallı olan kara fırınları ateş tuğlasından örmektedir. Farklı ebatlarda ve ekonomik kara fırın yapan ustamız bu konuda yılların verdiği tecrübesiyle hizmet vermekte. Kara fırınların kubbeleri lazer terazi ile hatasız yapılmaktadır. Kara fırın yapımında ekmeğin altını yakmayan kesme taban taşı kullanılmaktadır. Her türlü kara fırın yapımı veya tamir bakımını yapmaktayız.

Kara fırın yapan Tuğrul ustamız, ördüğü kara fırınların uzun yıllar sorunsuz çalışması ve lezzetli pişirim yapması için karafırınlarda doğal malzemeler kullanıyor. Uygun fiyatlı karafırın ustası arıyorsanız bize ulaşın. İstanbul kara fırın yapan usta, İstanbul kara fırın yapım ustası, İstanbul kara fırıncı, İstanbul kara fırın fiyatları, İstanbul karafırıncı, İstanbul kara fırın malzemeleri, İstanbul doğalgazlı karafırın, İstanbul yandan yanmalı fırın kuran ustası arıyorsanız bizi arayın.

Kara fırın ustası Tuğrul usta Türkiye’nin hemen bütün il ve ilçelerinin yanı sıra dünyanın birçok noktasına kara fırın yapmış bir ustadır. Günümüzde birçok devlet kurumunda veya devlet erkanının yemek yediği yerdeki kara fırınların hemen hepsi tarafımızdan yapılmıştır. Uygun fiyatlı teraziye alınmış yanmaz tabanlı karafırın yapan usta arıyorsanız bizi arayın.Özel hazırlanan çamur ve sille taşı fırın tabanı ile kaliteli kara fırınlar üretiyoruz.

Kara Fırın üzerine döşetilen Doğal Taşlar, Çini, Cam Mozaik, Süsleme Taşları, Fayans, Kalebodur, Seramik uygulamasını da başka ustalara ihtiyaç duymadan bize yaptırabilirsiniz.

Kara Fırın Yapımı

Kara Fırın Yapan Usta

Taş Fırın Yapımı

Taş Fırın Yapan Usta

Yandan Yanmalı Fırın

Yandan Yanmalı Fırın Ustası

Yandan Yanmalı Fırın Yapan Usta

Kebap Ocağı Yapımı

Kebap Ocağı Yapan Usta

Lavaş Tandır Ocağı Yapımı

Lavaş Tandır Ocağı Yapan Usta

Kuyu Tandır Ocağı Yapımı

Kuyu Tandır Ocağı Yapan Usta

Kuzu Çevirme Ocağı Yapımı

Kuzu Çevirme Ocağı Yapan Usta

Doğalgazlı Taş Fırın Yapımı

Doğalgazlı Taş Fırın Yapan Usta

Pide Fırını Yapımı

Pide Fırını Yapan Usta

Lahmacun Fırını Yapımı

Lahmacun Fırını Yapan Usta

Simit Fırını İmalatı

Simit Fırını Yapan Usta

Taş Fırın, Kara Fırın, Ekmek Fırını, Pide Fırını, Kebap Fırını, Lahmacun Fırını, Pizza Taş Fırını, Lavaş Fırını, Simit Taşfırını, Taşfırın imalatı, Doğalgazlı Fırın, Doğalgaz Dönüşümlü Taşfırını, Şömine, Barbekü, Bahçe Fırını, Köy Fırını, Özbek Fırını, Kebap Ocağı, Kuyu Tandır Ocağı yapımında ve tamiratında İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinin yanı sıra Yurt dışında birçok Türk ve Yabancı Restoran için yıllardır sayısız iş tamamladık. Babadan oğula devrederek gelen mesleki tecrübemiz yaklaşık 1 asrı bulmaktadır. İşin yapılacağı yere en uygun fırın modelinin belirlenmesi, uygun fiyat ve kaliteli ustalık için irtibata geçebilirsiniz.

tasfirinustasi6 tasfirinustasi5 tasfirinustasi4 tasfirinustasi3 tasfirinustasi2 tasfirinustasi1