lahmacun-firini-yapan-usta-tugrul-usta

LAHMACUN FIRINI YAPIMI

Lahmacun Fırını Ustası

Lahmacun fırını yapımı özen gerektiren, ustalık isteyen bir iştir. Pide fırını yapımı ustası Tuğrul Usta yıllardır yüzlerce lahmacun fırını sorunsuz tamamlamıştır. Lahmacun fırını yapan ustamız bu iş için taban taşı olarak isteğe göre Konya sille taşı,  Antep taşı ya da ateş tuğlası kullanmaktadır. Fırın büyüklüğüne göre tuz cam ile besleme yapıp ısı yalıtımı ile fırınınızı sıfır hata ile teslim ediyoruz. Lahmacun fırını yapımı işinde yılların verdiği tecrübe ve ustalıkla hizmet veren lahmacun fırını yapım ustası Tuğrul usta.

 

Türkiye geneli yaptığımız pide lahmacun fırınları genelde  1,50 x 1,80 –  2 x 2  – 2,5 x 2,5 –    3 x 3 boyutlarındadır. Bu ülkemizin bu konudaki alışkanlığını da göstermektedir. İşletmenin üretim kapasitesine göre boyut belirlenmektedir.. Ayrıca fırınlarımızı dıştan profillerle destekleyip çatlamasını da sıfıra indiriyoruz. Kaliteli işçilik ve uygun fiyat ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

Lahmacun Fırını Yapımı

Lahmacun Fırını Yapan Usta

Pide Fırını Yapımı

Pide Fırını Yapan Usta

Kebap Ocağı Yapımı

Kebap Ocağı Yapan Usta

Lavaş Tandır Ocağı Yapımı

Lavaş Tandır Ocağı Yapan Usta

Kuyu Tandır Ocağı Yapımı

Kuyu Tandır Ocağı Yapan Usta

Kuzu Çevirme Ocağı Yapımı

Kuzu Çevirme Ocağı Yapan Usta

Taş Fırın Yapımı

Taş Fırın Yapan Usta

Doğalgazlı Taş Fırın Yapımı

Doğalgazlı Taş Fırın Yapan Usta

Kara Fırın Yapımı

Kara Fırın Yapan Usta

Simit Fırını İmalatı

Simit Fırını Yapan Usta

Taş Fırın, Kara Fırın, Ekmek Fırını, Pide Fırını, Kebap Fırını, Lahmacun Fırını, Pizza Taş Fırını, Lavaş Fırını, Simit Taşfırını, Taşfırın imalatı, Doğalgazlı Fırın, Doğalgaz Dönüşümlü Taşfırını, Şömine, Barbekü, Bahçe Fırını, Köy Fırını, Özbek Fırını, Kebap Ocağı, Kuyu Tandır Ocağı yapımında ve tamiratında İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinin yanı sıra Yurt dışında birçok Türk ve Yabancı Restoran için yıllardır sayısız iş tamamladık. Babadan oğula devrederek gelen mesleki tecrübemiz yaklaşık 1 asrı bulmaktadır. İşin yapılacağı yere en uygun fırın modelinin belirlenmesi, uygun fiyat ve kaliteli ustalık için irtibata geçebilirsiniz.