koy-firini-yapan-usta-tugrul-usta

KÖY FIRINI YAPIMI

Köy Fırın Ustası

Köylerde yapılan, köy ekmeği, pide vs. pişirmede kullanılan köy fırını yapımı konusunda köy fırını ustamızı tercih ediniz. Köy fırın yapan ustamız, yaptığı tüm köy fırını işlemlerinde uzun ömürlü doğal malzemeler kullanıyor, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti sağlıyor. İstanbul köy fırın yapımı, İstanbul köy fırın yapan usta, İstanbul köyfırıncı, İstanbul köyfırın fiyatları, İstanbul köyfırın ustası, İstanbul köyfırın malzemeleri İstanbul doğalgazlı köyfırın kuran usta arıyorsanız bizi arayın.

Odun yakarak ısıtılıp ekmek pişirilen “taş taban” lıfırınlarlaraköy fırın denir ve bu fırınlarda pişirilen ürünün lezzeti tartışılamaz. Sizde lezzetli ürünler denemek istiyorsanız yaptıracağınız fırına dikkat edin. Köy fırın ustası Tuğrul usta Türkiye genelinde yaptığı onlarca köy fırını işinde yapılacak ortamlara uygun köy fırını yaparak hem alanları en iyi şekilde değerlendiren hem de en kaliteli malzeme ile uzun ömürlü taş fırını yaparak ” Taş fırın ustası ” dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biri haline gelmiştir.

köyFırın üzerine döşenilen Doğal Taşlar, Çini, Cam Mozaik, Süsleme Taşları, Fayans, Kalebodur, Seramik uygulaması ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

Köy Fırın Ocağı Yapımı

Kebap Ocağı Yapan Usta

Lavaş Tandır Ocağı Yapımı

Lavaş Tandır Ocağı Yapan Usta

Kuyu Tandır Ocağı Yapımı

Kuyu Tandır Ocağı Yapan Usta

Kuzu Çevirme Ocağı Yapımı

Kuzu Çevirme Ocağı Yapan Usta

Köy Fırın Yapımı

Taş Fırın Yapan Usta

Doğalgazlı Taş Fırın Yapımı

Doğalgazlı Taş Fırın Yapan Usta

Pide Fırını Yapımı

Pide Fırını Yapan Usta

Lahmacun Fırını Yapımı

Lahmacun Fırını Yapan Usta

Kara Fırın Yapımı

Kara Fırın Yapan Usta

Simit Fırını İmalatı

Simit Fırını Yapan Usta

Taş Fırın, Kara Fırın, Ekmek Fırını, Pide Fırını, Kebap Fırını, Lahmacun Fırını, Pizza Taş Fırını, Lavaş Fırını, Simit Taşfırını, Taşfırın imalatı, Doğalgazlı Fırın, Doğalgaz Dönüşümlü Taşfırını, Şömine, Barbekü, Bahçe Fırını, Köy Fırını, Özbek Fırını, Kebap Ocağı, Kuyu Tandır Ocağı yapımında ve tamiratında İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinin yanı sıra Yurt dışında birçok Türk ve Yabancı Restoran için yıllardır sayısız iş tamamladık. Babadan oğula devrederek gelen mesleki tecrübemiz yaklaşık 1 asrı bulmaktadır. İşin yapılacağı yere en uygun fırın modelinin belirlenmesi, uygun fiyat ve kaliteli ustalık için irtibata geçebilirsiniz.