somine-yapim-ustasi-tugrul-usta
ŞÖMİNE YAPIMI

Şömine Ustası, Şömine Yapan Usta

Modern şömine, klasik şömine ve Rustik Şömine, bioetanollü şömine ve Barbekünün her türlü çeşidi ile Taş Ev vb. çalışmalar tarafımca itinayla yapılmaktadır. Az enerji tüketen, çevreye duyarlı, şık ve kullanışlı şömine yapımı; şömine yapan ustamız tarafından yapılmaktadır. Şömine yapımı dağ evlerine, villanıza veya dairenize şömine yapan ustamız tarafından ekonomik şömine yapımı hizmeti verilmektedir. Eskitme şöminelerden tutun, modern şömine veya klasik şömine; hepsini yapıyoruz.Klasik şömineler kullanılan şömine yapımına uygun malzemeler, kaliteli ve şömine yapan usta ileişçilik, sanatsal görünüşü ile her ortama uygun, geleneksel çizgilerle çağdaş teknolojilerin kullanıldığı yapılardır.

 

Şöminenin atası olan bir türdür rustik şömineler. Dağ evlerinde veya kendi villanızda soğuk havalarda başında zaman geçirebilirsiniz. Rustik şömine odunla yanar. Bulunduğu ortamı ısıtır. Şömine yapımı ustamız şömine yaparken kullandığı taşlarla verdiği doğal görümün yanı sıra mekanın havasını değiştirecek bir dizayn yapar. Ülkemizin birçok yerinde artık orta sınıf insanların evlerinde dahi standart hale gelmiştir. Şömine ustamız Tuğrul usta yaptığı bütün işlerde olduğu gibi bu işte de büyük bir ustadır.

Eskitme Şömineler modern teknolojiyle üretilen ama eskiyi, eskiye olan özlemi yansıtan bir şömine tarzıdır. Elektrikli şömine, plazma şömine, alevsiz şömine gibi ürünler ilginizi çekmiyorsa veya bunlar benim ruhumu yansıtmıyor diyorsanız eskitme şömine yapan ustamız size uygun olan bu şömineyi ustalıkla evinizin istediğiniz köşesine uygun fiyatla kuracaktır.

 

Şömineden beklentiniz sadece ateş, sıcaklık ve parlaklık ise; dumansız şömine, kokusuz şömine ve kolay taşınabilir bioetanol şömine tam size. Bioetanol şöminee duman ve koku yoktur. Evinizin her köşesine koyabilirsiniz. Çocuklar için güvenlidir.Yakıt olarak likit (sıvı) kullanılmaktadır. Kolay taşınabilir. Kül olmadan, duman olmadan rahat taşınabilir bir şömine arıyorsanız Krom metalde ürettirdiğimiz Bioetanol Şömine tercih edebilirsiniz.

 

Şömine Yapımı

Şömine Yapan Usta

Klasik Şömine Yapan Usta

Modern Şömine Yapan Usta

Eskitme Şömine Yapan Usta

Lavaş Tandır Ocağı Yapımı

Lavaş Tandır Ocağı Yapan Usta

Kuyu Tandır Ocağı Yapımı

Kuyu Tandır Ocağı Yapan Usta

Kuzu Çevirme Ocağı Yapımı

Kuzu Çevirme Ocağı Yapan Usta

Yufka Ekmek Tandırı Yapan Usta

Kara Fırın Yapımı

Kara Fırın Yapan Usta

Taş Fırın Yapımı

Taş Fırın Yapan Usta

Yandan Yanmalı Fırın

Yandan Yanmalı Fırın Ustası

Yandan Yanmalı Fırın Yapan Usta

 

Kebap Ocağı Yapımı

Kebap Ocağı Yapan Usta

Doğalgazlı Taş Fırın Yapımı

Doğalgazlı Taş Fırın Yapan Usta

Pide Fırını Yapımı

Pide Fırını Yapan Usta

Lahmacun Fırını Yapımı

Lahmacun Fırını Yapan Usta

Simit Fırını İmalatı

Simit Fırını Yapan Usta

Taş Fırın, Kara Fırın, Ekmek Fırını, Pide Fırını, Kebap Fırını, Lahmacun Fırını, Pizza Taş Fırını, Lavaş Fırını, Simit Taşfırını, Taşfırın imalatı, Doğalgazlı Fırın, Doğalgaz Dönüşümlü Taşfırını, Şömine, Barbekü, Bahçe Fırını, Köy Fırını, Özbek Fırını, Kebap Ocağı, Kuyu Tandır Ocağı yapımında ve tamiratında İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinin yanı sıra Yurt dışında birçok Türk ve Yabancı Restoran için yıllardır sayısız iş tamamladık. Babadan oğula devrederek gelen mesleki tecrübemiz yaklaşık 1 asrı bulmaktadır. İşin yapılacağı yere en uygun fırın modelinin belirlenmesi, uygun fiyat ve kaliteli ustalık için irtibata geçebilirsiniz.