dogalgazli-tasfirin-yapan-usta-tugrul-usta

DOĞAL GAZLI TAŞ FIRIN YAPIMI

Doğalgazlı Taş Fırın Ustası

Doğal gazlı Taş fırın yapımı konusunda yaklaşık bir asırlık tecrübeye sahibiz. Doğalgazlı Taş Fırın yaptıracaksanız bizi seçebilirsiniz.Doğalgazlı Taş fırın yapan ustamız, yaptığı tüm taş fırını işlemlerinde uzun ömürlü doğal malzemeler kullanıyor, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti sağlıyor. İstanbul doğalgazlı taş fırın yapımı, İstanbul doğalgazlı taş fırın yapan usta, İstanbul doğalgazlı taş fırıncı, İstanbul doğalgazlı taş fırın fiyatları, İstanbul taş fırın ustası için bizi arayın.

Doğalgaz kullanılarak ısıtılıp ekmek pişirilen “taş taban” lı fırınlarlara doğalgazlı taş fırın denir ve bu fırınlarda pişirilen ürünler oldukça lezzetli olur. Bir diğer adıda yandan yanmalı fırındır. Doğalgazlı taş fırın ustası Tuğrul usta Türkiye genelinde yaptığı onlarca doğalgazlı taş fırını işinde yapılacak ortamlara uygun doğalgazlı taş fırını yaparak hem alanları en iyi şekilde değerlendiren hem de en kaliteli malzeme ile uzun ömürlü doğalgazlı taş fırını yaparak ”Doğalgazlı Taş fırın ustası ” dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biri haline gelmiştir.

doğalgazlı Taş Fırın üzerine döşenile Doğal Taşlar, Çini, Cam Mozaik, Süsleme Taşları, Fayans, Kalebodur, Seramik uygulaması ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

Doğalgazlı Taş Fırın Yapımı

Doğalgazlı Taş Fırın Yapan Usta

Kebap Ocağı Yapımı

Kebap Ocağı Yapan Usta

Lavaş Tandır Ocağı Yapımı

Lavaş Tandır Ocağı Yapan Usta

Kuyu Tandır Ocağı Yapımı

Kuyu Tandır Ocağı Yapan Usta

Kuzu Çevirme Ocağı Yapımı

Kuzu Çevirme Ocağı Yapan Usta

Taş Fırın Yapımı

Taş Fırın Yapan Usta

Pide Fırını Yapımı

Pide Fırını Yapan Usta

Lahmacun Fırını Yapımı

Lahmacun Fırını Yapan Usta

Kara Fırın Yapımı

Kara Fırın Yapan Usta

Simit Fırını İmalatı

Simit Fırını Yapan Usta

Taş Fırın, Kara Fırın, Ekmek Fırını, Pide Fırını, Kebap Fırını, Lahmacun Fırını, Pizza Taş Fırını, Lavaş Fırını, Simit Taşfırını, Taşfırın imalatı, Doğalgazlı Fırın, Doğalgaz Dönüşümlü Taşfırını, Şömine, Barbekü, Bahçe Fırını, Köy Fırını, Özbek Fırını, Kebap Ocağı, Kuyu Tandır Ocağı yapımında ve tamiratında İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinin yanı sıra Yurt dışında birçok Türk ve Yabancı Restoran için yıllardır sayısız iş tamamladık. Babadan oğula devrederek gelen mesleki tecrübemiz yaklaşık 1 asrı bulmaktadır. İşin yapılacağı yere en uygun fırın modelinin belirlenmesi, uygun fiyat ve kaliteli ustalık için irtibata geçebilirsiniz.

.